اجازه پرواز برای نوزادان - گردشا

اجازه پرواز برای نوزادان, یکی از سوالاتی که ممکن است برای والدین مطرح شود این است که آیا امکان پرواز با نوزادان وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت که بله امکان پرواز برای کودکان وجود دارد و کودکان می توانند پرواز کنند. اما این کار مستلزم رعایت شرایطی نیز هست که باید رعایت شود و در صورت عدم رعایت سبب  آسیب های مختلف خواهد شد.

اجازه پرواز برای نوزدان به این معناست که آنها می توانند در پروازهای داخلی هر زمان که بخواهند با هواپیما سفر کنند و در پروازهای خارجی نیز هر زمان که پاسپورت داشته باشند می توانند سفر کنند.

اما باید دانست که اجازه پرواز برای نوزادان به این معنا نیست  که این سفرها برای نوزدان توصیه می گردد بچه های زیر یک ماه بهتر است وارد هواپیما نشوند. به نظر می رسد بهترین زمان برای سفر نوزادان یک ماه و نیمی به بعد است، چرا که مادر و فرزند باید کمی استراحت نموده و قوای جسمی آنان تقویت گردد.

هواپیما ها محل تجمع میکروب ها هستند و به همین دلیل برای  نوزادان توصیه نمی شوند. نوزادان اجازه پروزاهای خارجی و داخلی را دارند در صورتی که والدین آنها بتوانند شرایط را برای یک سفر سالم برای او فراهم نمایند.

انتخاب جای مناسب برای نوزاد

برای نوزادتان جای مناسبی انتخاب نمایید. بهترین مکان برای نوزادان در خرید بلیط هواپیما صندلی های کنار راهرو و سمت جلوی هواپیما است. چرا که سر و صدای عقب هواپیما نوزاد را آزار می دهد و به همین دلیل بهترین مکان قسمت جلوی هواپیما است.

برچسب ها {{item.name}}
;