سفر در تابستان

سفر در تابستان:

حتما برایتان پیش آمده که از زندگی روزمره خسته شده باشید و حس کنید تمام وجودتان نیاز به سفر در تابستان را به شما القا میکند. در این مقاله سعی دارم مکان هایی که برای سفر در تابستان از نظر طبیعت و آب و هوا شرایط دلپذیری دارند به شما معرفی کنم. امیدوارم با خواندن این مقاله سفر در تابستان رویایی و خاطره انگیزی داشته باشید.

بالی ؛ کشوری فراتر از تجربه ی زیبای بهشت.

سفر در تابستان به بالی ؛ بالی برایتان احساس منحصر به فردی ایجاد خواهد کرد که به شما آرامش و آسایش را هدیه میدهد.بالی در 8 درجه ی جنوبی استوا قرار دارد.آب و هوای گرمسیر بالی دو فصل خشک و بارانی دارد .

کوهستانی با آتش فشان های فعال ، آبشارهای جذاب ، کوه های جنگلی از شگفتی های طبیعی بالی است. همچنین مناظر زیبای ایجاد شده توسط انسان ها در بالی مانند گستره های وسیعی از زمین های برنج کاری سبز تا معابد باشکوه این کشور را از بعد طبیعت حیرت انگیز ساخته است . باغ های مرجانی و تنوع زیستی غنی دریایی که جنبه ی دیگر زیبایی را در زیر آب رقم میزند ، از طبیعت سرسبز روی خشکی میتوان گفت به گونه ای پیشی گرفته است . برای سفر در تابستان بالی را پیشنهاد میکنم .

مراکش ؛ تجربه ای برای دیدن زیبایی ها در تمام فصول سال.

سفر در تابستان به مراکش ؛ مراکش در تابستان با  آب و هوای گرم و آفتابی لذتبخش همواره میهمان نوازی عالی برای عاشقان طبیعت و آفتاب گرم و ساحل های شنی خود است اما اگر در همین فصل گرم در کوه های اطلس در مراکش طبیعت گردی کنید آب و هوای سرد در این منطقه را احساس میکنید.مراکش هرگز نیاز شما به دیدن مکانهای بی بدیل را بی پاسخ نخواهد گذاشت.آبشار اوزود ، روستای  imlil ، شهر Ouarzazate ، شهر  Essaouira، کوهستان RIF تنها تعداد کمی از زیبایی های طبیعت مراکش است که موجب افسانه ای شدن مراکش میشود و یک تجربه خوب برای سفر در تابستان میباشد. برای سفر در تابستان مراکش پیشنهاد میشود.

 

گرجستان ؛سرزمینی زیبا و مزین به رشته کوه های استوار قفقاز.

سفر در تابستان به گرجستان ؛ رشته کوه های قفقاز چندان با صلابت در گرجستان قد برافراشته اند که گرجستان را به آب و هوای متنوع مزین کرده اند به طوریکه گرجستان در تابستان معمولا 10 درجه از تهران خنک تر است و با وجود سرمای کشور همسایه اش تابستان ها آب و هوایی بسیار دلپسند دارد.

رشته کوه های قفقاز بیشتر گرجستان را در بر گرفته و دریای سیاه چون اکسیری حیات بخش وجود خود را در گرجستان به نمایش میگذارد . در گرجستان به طور محسوسی کوه ها حکمرانی میکنند. علاوه بر اینها گونه های متفاوت قارچ ، درختان کاج بلند ، جنگل های انبوه محسور کننده به ویژه جنگل های انبوه دریای سیاه ، حوضچه های آلپ و بسیاری دیگر که اثبات میکند در گرجستان پری ها زندگی میکنند. برای سفر در تابستان گرجستان را به شما پیشنهاد میکنم.


قبرس؛کشوری برای عاشقان گرما.

سفر در تابستان به قبرس ؛ قبرس کشوری که همواره میزبان گرماست میتواند دقیقا همان محیط برای افرادی باشد که سفر در تابستان های داغ را در رویاهایشان دارند.این کشور در تابستان با دمای حدودا 30 تا 40 درجه و تابش همیشگی آفتاب میتواند بهترین مکان برای جستجوکنندگان گرما و جویندگان سفر در تابستان باشد . قبرس صحنه ی نمایشی شگفت انگیز از طیف گسترده ای از گیاهان و جانواران جزیره است.این جزیره ای کوچک مدیترانه ای بهترین مکان برای عاشقان طبیعت بکر است.در قبرس میتوان از مناظر،بوی طبیعت و روشنایی خورشید به شاعرانه ترین حالت روحی لذت برد.برای سفر در تابستان قبرس را به شما پیشنهاد میکنم.

مالدیو؛ چون نگینی فیروزه بر انگشتر آسیا.

سفر در تابستان به مالدیو ؛ مالدیو سرزمینی مملو از حیات هوای آفتابی و مطلبوع مالدیو برای سفر در تابستان این جزیره ی زیبا و جان نواز را به مقصدی عالی برای گردشگران ایجاد میکند. گرمای مالدیو حس نشاط را در هر موجودی زنده میکند. ساحل های شنی سفید و آفتاب همیشه تابان بهترین حالت را برای کسب آرامش اعصاب و روان به وجود می آورد. مالدیو در خود گونه های مختلف دریایی را جای داده. رقص دلفین ها ، لاک پشت های تازه از تخم درآمده نباید چیزهایی باشد که شما را شگفت زده کند زیرا مالدیو زیستگاهی امن برای اکثر موجودات دریایی میباشد.برای سفر در تابستان طبیعت مالدیو را پیشنهاد میکنم.

ارمنستان ؛ تنها کشور باقی مانده از نقشه ی 3000 ساله ی آناتولی.

سفر در تابستان به ارمنستان ؛ ارمنستان در کوه های کوچک قفقاز محصور شده.ارمنستان در منطقه ی نیمه گرمسیری قرار گرفته و این آب و هوا موجب دادن مجال در به نمایش گذاشتن گیاهان نیمه گرمسیری زیتون ، پرتقال ، لیمو میشود. سفر در تابستان ارمنستان با گرمای خشک و طولانی ارمنستان شما را پذیرا خواهد بود. ارمنستان با داشتن 280 روز آفتابی در سال باعث میشود برای سفر در تابستان لباس های نخی و عینک آفتابی در چمدان هر توریستی که به مقصد ارمنستان میرود وجود داشته باشد.

طبیعت حیرت آور ارمنستان ؛ کوه ها ، رود ها و دریاچه ها در خلق مناظر عالی در ارمنستان نقش بزرگی داشته اند. ارمنستان در ارتفاعی برابر با یونان ، ایتالیا ، اسپانیا قرار دارد. بزرگترین روز ارمنستان آراکس و دریاچه های فراوان همچون رگ و مویرگ نقشه ارمنستان را جان داده اند. بندر های ارمنستان ماهیگیران را به دور خود جمع کرده و بی شک غروب های شگفت انگیزی را رقم خواهد زد. پوشش گیاهی ارمنستان بسیار متنوع و دیدنی است و انواع نادر حیوانات و پرندگان را در خود جای داده است به طوریکه سومین نوع پرنده در کل اروپا در ارمنستان دیده میشود. برای سفر در تابستان طبیعت ارمنستان را پیشنهاد میکنم.

یونان ؛ کشوری با قدمتی بسیار طولانی ؛

سفر در تابستان به یونان ؛ یونان ملقب به سرزمین فلاسفه و کشوری مزین به اسرار خوانده و یا مسکوت مانده ی تاریخ در تابستان خشک و گرم به گونه ای که به دمای 40 درجه سانتیگراد میرسد. به دلیل آب و هوای مدیترانه ای یونان توریست ها باید در سفر در تابستان لباس های خنک و نخی در روز و در شب یه ژاکت بهاره همراه داشته باشند تا بتوانند از شب های یونان همچون روزهای آن ببرند.

طبیعت دلپذیر یونان حاصل دریاچه های آلپ ، دره های دراماتیک ، آتش فشان های بخارپز سانتوریتی نیشروس میلوس ، تالاب بی سر و صدا ، جنگل ها ، کوه ها ، گل های رنگارنگ و بسیاری دیگر از طبیعت غیر قابل وصف شما را حیرت زده خواهد کرد که این کشور کوچک چگونه میتواند گنجایش این حد از زیبایی را داشته باشد البته شاید اثبات کند که چرا خدایان باستان در یونان روح خود را دمیده بودند.برای سفر در تابستان طبیعت یونان را پیشنهاد میکنم.

 

مسکو ؛ اتصال بافت باستانی و مدرن ؛

سفر در تابستان به مسکو ؛مسکو آب و هوای قاره ای مرطوب، تابستان های گرم و گاهی به شکل غافلگیر کننده ای داغ دارد که ممکن است برای توریست هایی که به روسیه سفر کرده اند از مسکو پایتخت این کشور سرد در تابستان انتظار یک مسکوی گرم نداشته باشند.

مسکو مناظر شگفت انگیز و نفس گیر به شما پیشنهاد میدهد به روح خود را در اغوش این مناظر آرامش دهید و از مهربانی زمین زیبا بهره ببرید.پارک های ملی مسکو درواقع باغ ها و تپه هایی فوق العاده هستند که  ممکن است ساعت ها از زمان سفر خود در مسکو را صرف قدم زدن در آنها بکنید. روسیه بهترین پارک های خود را در مسکو دارد و عجیب نیست که این مسئله مسکو را دیدنی میکند.اگر در سفر در تابستان خود به مسکو سفر کردید از ستون سنگی اسرار آمیز آن حتما دیدن کنید.برای سفر در تابستان طبیعت مسکو را پیشنهاد میکنم.

 

در پایان به شما توصیه میکنم سفر در تابستان را با چشمانی باز طی کنید در سفر در تابستان بهترین فرصت را برای این کار خواهید داشت در دنیا علاوه بر بالی ، مراکش ، گرجستان ، قبرس ، مالدیو ، ارمنستان ، یونان ، مسکو مکان های شگفت انگیز بسیاری وجود دارد.زمین ما زیباست و در سفر در تابستان به اوج هنرنمایی خود میرسد. باید بهره برد.

برچسب ها {{item.name}}
;