سوار شدن به هواپیما برای اولین بار - گردشا

سوار شدن به هواپیما برای اولین باراگر جز افرادی هستید که برای اولین بار سوار بر هواپیما می شوند خواندن این مطلب خالی از لطف نیست و راهنمایی برای سفری راحت تر خواهد بود. تجربه پروازهای خارجی و سفرهای داخلی بسیار خاطره انگیز است و اگر بتوانید با بلیت های ارزان هوایی سفر کنید سفر برای شما جذاب تر و لذت بخش تر خواهد بود.

گام اول: خرید بلیط هواپیما

برای این که بتوانید از هواپیما برای سفر خود استفاده نمایید باید ابتدا بلیط تهیه کنید برای این کار با کادر متخصص و توانا که در این زمینه تجربه دارند مشورت نمایید . برای تهیه بلیط  پروازهای خارجی نیز باید با افرادی که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت کرده اند مشورت کنید چرا که این سفرها بسیار حساس هستند و باید بدرستی انتخاب می شوند.

گام دوم: همراه داشتن کارت شناسایی

برای پروازهای خارجی حتما باید پاسپورتی که شش ماه اعتبار دارد را همراه داشته باشید تا بتوانید به کشورهای خارجی سفر نمایید.

  گام سوم: همراه داشتن وسایل مناسب

برای سفر به مکان های مختلف باید وسایلی خاص به همراه داشته باشید و بدون تردید سفر به کشورهای سرد و یا گرم با یکدیگر متفاوت خواهند بود. بهتر است برای این که بدانید چه وسایلی ضرورت دارد تا در سفر همراه شما باشد با شرکت هواپیمایی مشورت نمایید تا به شما راهکارهای مناسب را ارائه دهد و شما با آگاهی دست به انتخاب بزنید. سوار شدن به هواپیما برای اولین بار باید برای شما بسیار جذاب رقم بخورد تا ازآن  ذهنیتی به یا ماندنی داشته باشید.

شما با مشورت می توانید از قیمت بلیت های ارزان نیز آگاه شوید و بهترین بلیط های خارجی را برای پرواز های خارجی و داخلی انتخاب نمایید.

به موقع به فرودگاه بروید

اگر برای اولین بار است که سفر می کنید و دوست دارید سفری با خیالی راحت داشته باشید کمی زود تر به فرودگاه بروید تا استرس دیر شدن و تاخیر را نداشته باشید. گاهی عجله و شتاب سبب می شود تا برخی از کارهای مهم فراموش شوند و یا سفر لذت کافی را به شما ندهد. در پروازهای خارجی نیز سعی کنید خود را زودتر به فرودگاه برسانید تا پروازتان را از دست ندهید.

به هنگام رسیدن حضور خود را اعلام نمایید

هنگامی که در فرودگاه حاضر شدید حضور خود را به متصدیان اعلام نمایید. در پرواز های  خارجی   باید یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید  ولی در پرواز های داخلی  حضور 45 دقیقه قبل از سفر کفایت می کند. شما باید بلیط خود را جهت تعیین شماره صندلی  و کارت به مسئولان مربوطه تحویل دهید و مراقب مدارک خود باشید چرا که در صورتی که مدارک شما گم شود دردسر آن بسیار زیاد خواهد بود و دچار مشکلات زیادی خواهید شد.

ورود به سالن

پس از این که وسایل را تحویل دادید کارت پرواز خود را دریافت می کنید و می توانید وارد سالن ترانزیت شوید. در ورودی این سالن کارت شناسایی و کارت پرواز شما توسط ماموران امنیتی بررسی و کنترل می گردد.

بازرسی و سوار شدن به هواپیما برای اولین بار

اگر جز افرادی هستید که برای اولین بار سوار بر هواپیما می شوند خواندن این مطلب خالی از لطف نیست و راهنمایی برای سفری راحت تر خواهد بود. تجربه پروازهای خارجی و سفرهای داخلی بسیار خاطره انگیز است و اگر بتوانید با بلیت های ارزان هوایی سفر کنید سفر برای شما جذاب تر و لذت بخش تر خواهد بود.

در انتها شما بعد از بازرسی و تدابیر امنیتی با اعلان شماره پرواز و مقصد به باند هواپیمایی راهنمایی می شوید تا بتوانید سوار شدن به هواپیما برای اولین بار را تجربه کنید. در هنگام ورود به هواپیما قسمتی از کارت پرواز شما جدا شده است را به مهماندار نشان دهید تا شما را برای پیدا کردن صندلی تان راهنمایی کند .

برچسب ها {{item.name}}
;