مراحل سوار شدن هواپیما در پرواز های خارجی - گردشا

مراحل سوار شدن هواپیما در پرواز های خارجیپروازهای خارجی همواره جذاب بوده و عده زیادی دوست دارند به سفرهای خارجی بروند و آن سوی مرزها را تجربه کنند.

پرواز های خارجی نیز دارای مراحلی است که باید این مراحل بدرستی طی شود تا شما سفری به یاد ماندنی را تجربه نمایید.

قدم اول: خرید بلیت برای پرواز خارجی

اولین گام از مراحل سوار شدن هواپیما در پرواز های خارجی برای سفر هوایی خرید بلیط هواپیما است. برای خرید بلیت ارزان می توانید با شرکت های مسافرتی تماس بگیرید تا از بلیت های ارزان قیمت مطلع گردید. برای سفر باید حتما پاسپورت همراه داشته باشید و این پاسپورت باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد تا بتوانید پرواز خارجی را تجربه نمایید.

قدم دوم: مرحله چک این پرواز خارجی

در این مرحله از مراحل سوار شدن هواپیما در پرواز های خارجی شما باید کارت پرواز خود را دریافت کنید که امروزه می توانید به صورت آنلاین آن

را انجام دهید و مدت زیادی را در صرف چک این صرف نکنید.این مرحله از مراحل سوار شدن در سفرهای خارجی را با فعالیت آنلاین کوتاه کنید .

معمولا در پرواز های خارجی همره شما چمدان های زیادی خواهد بود د ر این صورت باید چمدان خود را به قسمت تحویل بار واگذار کنید در این مرحله مسئول بعد از دریافت بار و بررسی مدارک شما برچسبی به چمدان شما می زند که بییانگر اطلاعات شماست بس از ان مراقبت کنید و تا پایان سفر ان را از چمدان خود نکنید.

   

یافتن گیت پرواز برای آغاز یک سفر خارجی

بعد از دریافت کارت پرواز و تحویل بار باید گیت خود را بیابید در این صورت می توانید گیت پرواز خود را از روی کارت پرواز خود بیابید و پروازتان را پیدا کنید .

در صورتی که نتوانستید از کات پرواز خود استفاده نمایید می توانید از کارمندان و پرسنل فرودگاه راهنمایی بخواهید.

مرحله انتظار در سالن

اگر همه مراحل بالا را طی کرده اید حالا نوبت به این رسیده است که باید در انتظار بمانید تا سفر شما آغاز گردد در این مرحله می توانید خوراکی بخورید به سرویس بهداشتی بروید و یا مطالعه کنید بهتر است در این مرحله با خود کتاب های جیبی همراه ببرید تا بتوانید از وقت خود به خوبی استفاده نمایید.

 مرحله سوار شدن

در این مرحله بعد از کمی انتظار بلند گو شماره را اعلام می کند و در این حالت شما می توانید به گیت مراجعه کنید. پس از عبور از گیت و رامنیت راهرویی وجود دارد که در انتهای آن هواپیما وجود دارد و در فرودگاه های مختلف است برخی کوتاه و برخی بسیار بلند است.

مرحله جایگیری در هواپیما

در این مرحله شما وارد هواپیما شده اید و مهماندار هواپیما از شما استقبال نموده و شمارا در پیدا کردن صندلی یاری می کند .

در صورتی که مشکلی در این باره مراحل سوار شدن هواپیما در پرواز های خارجی وجود داشت با مهماندار صحبت کنید و از او راهنمایی بخواهید. مراحل سوار شدن هواپیما در پرواز های خارجی تقریبا در خطوط هواپیمایی جهان به یک صورت است و شما می توانید با رعایت قوانین و مقررات فرودگاه سفری به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.

برچسب ها {{item.name}}
;