ضررهای هواپیما برای بیماران و سالمندان - گردشا

ضررهای هواپیما برای بیماران و سالمندانهواپیما وسیله ای بسیار مناسب برای حمل و نقل است اما گاهی همین وسیله مناسب سبب می شود که برخی از افراد دچار مشکلاتی شوند و نتوانند سفر خود را براحتی ادامه دهند.

ضررهای هواپیما برای بیماران و سالمندان همانند فایده های  آن بیشمار است و علاوه بر این که  سفر با هواپیما می تواند لذت بخش باشد ممکن است ضرر هایی را نیز به دنبال داشته باشد.

سردرد و خواب آلودگی

یکی از ضررهای هواپیما برای بیماران و سالمندانسردرد هایی است که به دنبال دارد در سفر با هواپیما فشار هوا افت می کند و این سبب سردرد می گردد و در صورتی که مسافر سالمند و یا بیمار باشد این موضوع اثرات عمیق تری و شدید تری بر بدن می گذارد.

 ورم شدید پا

در صورتی که می خواهید سفر کنید و سفر شما طولانی است باید مدت زیادی روی صندلی بنشینید و این سبب تجمع خود و ورم پا می گردد از این رو افراد سالمند و یا بیماران به خصوص افرادی که دچار بیماری های حرکتی هستند بسیار آسیب می بینند و این به ضرر آنهاست .

کم آبی و کم شدن رطوبت بدن

یکی دیگر از ضررهای هواپیما برای بیماران و سالمندان کم شدن آب بدن انهاست که در برخی از بیماری ها بسیار مضر بوده و سبب تشدید بیماری می گردد از این رو باید قبل از پرواز و در حین پرواز آب کافی بنوشندتا بیماری انها تشدید نشود و ضرر بیشتری را متحمل نگردند.

نفخ شکم

یکی دیگر از ضررهای هواپیما برای بیماران و سالمندان برای بدن نفخ شکم ایست که به دلیل چر شدن بدن از گاز است در این حالت باید بیماران و سالمندان بیش از بقیه افراد به دستشویی بروند و سبب خروج گازهای اضافه در بدن شوند.

افزایش دندان درد

تغییرات گاز در بدن باعث می شود تا دندان های ما نیز درد بگیرد افرادی که دارای بیماری های مختلف هستند نمی توانند این  درد ر ا نیز متحمل شوند از این رو باید قبل از پرواز نزد دندانپزشک بروند و در صورتی که دندان درد جزیی دارند با پزشک خود در میان بگذارند.

خشکی پوست

پوست شما در سفر ممکن است دچار خشکی پوست شود و این به دلیل رطوبت کم در هواپیما است از این رو بیمارانی که دچار بیماری های پوستی هستند باید از پوست خود بیش تر مراقبت کنند و مانع از تشدید بیماری خود شوند .

هواچیما علاوه بر جذابیت هایی که دارد ضرر های را نیز به دنبال دارد که باید آنها را نیز کنتزل  نمود.

به نظر می رسد همه بیماران و سالمندان باید برای سفر با هواپیما از خود مراقبت بیشتری  نموده  تا اثرات بیماری را کنترل  نموده و مانع از ضررهای بیشتر هواپیما بر جسم خود شوند.

بهتراست همه مسافران قبل از سفر و خرید بلیط هواپیما در صورتی که بیماری خاصی دارند و یا سالمندی همراه آنان است درباره ضررهای هواپیما برای بیماران و سالمندان و اثرات سو هواپیما بر بدن مطالعه کنند تا بتوانند این ضرر ها را تا حد ممکن کنترل نمایند.

برچسب ها {{item.name}}
;