ممنوعیت پرواز برای نوزادان - گردشا

ممنوعیت پرواز برای نوزادان, پرواز برای نوزادان و مادران Hنها امری بس دشوار است ولی با همه این اوصاف گاهی ضرورت دارد که سفرهای انجام شده و با نوزاد از جایی به جای دیگر کوچ کرد.

سفر با نوزادان دارای شرایط خاصی است که باید رعایت شود و در صورتی که  بدان بی توجه باشد  ممکن است  مادر و فرزند آسیب های جدی و جبران ناپذیری ببنید.

رزرو صندلی در بهترین جا

در صورتی که قصد دارید با کودک سفر کنید سعی کنید. در هنگام خرید بلیط هواپیما در بهترین جای ممکن صندلی را رزرو نمایید و آن مکان صندلی های جلوی هواپیما است چرا که اگر کودک شما نا آرام بود می توانید راه بروید و او را آرام نمایید.

در ضمن در انتهای هواپیما به دلیل سرو صدا و نویز بالا  ممکن است نوزاد آسیب ببیند و از این رو صندلی های جلوی هواپیما برای کودکان مناسب تر است.

برای حمل نوزاد خود از آغوشی استفاده نمایید

سعی کنید از همان ابتدا فرزندتان را به آغوشی عادت کند چرا که در این حالت شما بهتر می توانید کودک خود را کنترل نمایید.

قبل از ورود به هواپیما به او شیر دهید

قبل از ورود به هواپیما به او شیر دهید و آروغ او را بگیرید چرا که کاهش فشار در جو باعث انبساط هوا در روده ها می شود و سبب دل درد فرزند شما می گردد علاوه بر این خوردن و میک زدن شیر می تواند هوای بیشتری وارد روده ها کند پس برای جلوگیری از بیماری و دل درد فرزندتان قبل از ورود به هواپیما اورا شیر دهید.

بینی نوزاد را مرطوب کنید

داخل هواپیما رطوبت بدن کم می شود به همین دلیل سعی کنید هر چند لحظه یک بار با اسپری آب نمک بینی کودک خود را مرطوب کنید تا کم تر اذیت شود.

برچسب ها {{item.name}}
;