چرا هواپیما سفید است؟ - گردشا

چرا هواپیما سفید است؟شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که چرا هواپیما سفید رنگ است و چرا در تمام کشورها از این قاعده استفاده نمی شود و از رنگ دیگری استفاده نمی شود؟

کاهش هزینه های هواپیما

یکی از دلایل این که چرا هواپیما سفید است؟ و هواپیماها سفید رنگ است این است که رنگ کردن آن هزینه بر است و شرکت های هواپیمایی قصد دارند تا هزینه های خود را به حداقل برسانند و از این رو رنگ سفید را انتخاب می کنند.

تشخیص بهتر صدمات

هواپیما حساسیت زیادی دارد و از این رو باید به دقت بررسی گردد. رنگ سفید هواپیما  کمک می کند تا زودتر ضرباتی که به هواپیما وارد شده هویدا گردد و اگر هواپیما به رنگ دیگری می بود این کار غیر ممکن می شد.

علاوه بر این بر روی رنگ سفید نشت روغن نیز مشخص می شود و برای همین بهترین گزینه برای رنگ هواپیما رنگ سفید است.

کاهش حرارت هواپیما

رنگ سفید نور خورشید را منعکس می کند و از این رو بهترین رنگ برای هواپیما  ها رنگ سفید است این رنگ سبب انعکاس نور خورشید شده و حرارت بدنه هواپیما  کاهش پیدا می کند.

علاوه بر همه موارد بالا رنگ سفید بر اثر مرور زمان کم رنگ نمی شود و از این رو رنگی مناسب برای هواپیما ها به شما می رود.

صرف نظر از رنگ هواپیما سفر زیبا و فرح زا است و شایسته است که سفر کنیم تا زیبایی های جهان را ببینیم ولی بهتر است برای سفر کردن هزنیه ها را کنترل کنیم و خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت یکی از بهترین راه ها است. برای بلیت های خارجی نیز می توانید بلیتی ارزان تهیه کنید تا بتوانید جهان را با هزینه ای کمتر مشاهده نمایید.

برچسب ها {{item.name}}
;