مراحل پیاده شدن از هواپیما

مراحل پیاده شدن از هواپیمابعد از دقائق و ساعت هایی که در هواپیما بوده اید به مقصد خواهید رسید و باید هواپیما را ترک کنید. پیاده شدن از هواپیما نیز مانند سوار شدن آن دارای روش های های خاصی است و شما باید بدرستی از این روش ها استفاده نمایید.

مراحل پیاده شدن از هواپیما بعد از این که هواپیما به زمین نشست همه مسافران کمربند ها خود را باز کرده و آماده خروج از هواپیما می شوند در این مرحله صبر کنید و با آرامش از هواپیما خارج شوید و در این باره عجله نکنید. در پرواز های خارجی  که شما مدت بیشتری در هواپیما نشسته اید ممکن است بیشتر خسته شده باشید اما در این حالت نیز شکیبایی کنید و با آرامش از هواپیما خارج گردید. اگر با خود وسیله ای دارید فراموش نکنید و آن را بردارید چرا که بعد از خروج از هواپیما بازگشت به آن دشوار است.

برای مراحل پیاده شدن از هواپیما پس از آنکه از هواپیما خارج شدید و پاسپورت و بلیط هواپیما شما کنترل شد می توانید بار خود را تحویل بگیرید برای این منظور چند نقاله در فرودگاه ها وجود دارد که با توجه به شماره پرواز می توانید چمدان خود را تحویل بگیرید.

مراحل پیاده شدن از هواپیما در صورتی که چمدان شما از روی نوار نقاله به دست شما نرسید به ماموران فرودگاه اطلاع دهید و از آنها راهنمایی بخواهید به خاطر داشته باشید که اتیکت ها را همراه خود نگه دارید چرا که بیانگر مالکیت شما هستند. بهتر است برای این که چمدان خود را سریع تر پیدا کنید روبانی قرمز رنگ به آن بزنید تا براحتی بتوانید آن را از میان همه چمدان ها پیدا کنید.

برچسب ها {{item.name}}
;