پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی - گردشا

پیگیری بلیط هواپیما با کد ملیبرای پروازهای خارجی و یا سفر به شهرهای کشورمان در صورتی که قصد دارید با هواپیما سفر کنید باید بلیط تهیه کنید. برخی از ماه های سال نیز بلیط های ارزان هوایی وجود دارد.

 شما می توانید برای اطمینان خاطر از خرید خود و به سایتی که از آن بلیت خریده اید وارد شوید و با استفاده از کد ملی خود اعتبار بلیط های فروخته شده را بسنجید.

اگر شما به فروش آنلاین شک دارید و نمی توانید به این گونه از فروش بلیت ها اطمینان کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از اقدام به خرید، پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی را به وسیله سایت خطوط هوایی که بلیط به آنجا تعلق دارد را امتحان نمایید.

پیگیری بلیت برای پرواز های چارتری

برای پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی و استعلام بلیط های سیستمی مشکلی وجود ندارد اما شما نمی توانید از این روش برای بلیط چارتر هواپیما استفاده نمایید دلیل آن هم این است که در  بلیط چارتری دو ساعت قبل از پرواز به وسیله شرکت چارتر کننده به شرکت هواپیمایی ارسال می گردد و دیگر این امکان برای شما وجود ندارد که از درستی آن استعلام بگیرید.

 در صورتی که بلیط شما گم شد می توانید با وارد کردن شماره واچر بلیط هواپیما و موبایل خود دوباره از این بلیت پرینت بگیرید و دوباره بلیت خود را بدست آورید.

برخی موارد عده ای به صورت گروهی اطلاعات را وارد می کنند و در این صورت این افراد می توانند با داشتن سمت نمایندگی برای پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی خریداری شده مراجعه نماید.

 

 

برچسب ها {{item.name}}
;